| Stefanutzu_Stefy_1991 a întrebat:

Vreau sa imi iau un telefon eu m-am gandit intre HTC desire 820 si galaxy s5 din ce am inteles HTC-ul se cam incalzeste si nu stiu nici performantele sale adica e mai bun decat un s5?

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S5 (32GB) deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!

| Adry05 a răspuns:

Buna!
Ia-ti S5, e mult mai bun decat HTC. Rezista mai bine la jocuri si toate decat HTC + arata mai bine din toate punctele de vedere.

| Minimalistul a răspuns:

O comparatie intre cele doua: http://www.compari.ro/telefoane-
mobile-c3277/fn:compararea-produselor:HTC-desire-820-p252961487,Samsung-g900f-galaxy-s5-i9600-16gb-p220321364/.
Eu zic ca Samsung Galaxy S5 este mai bun decat celalalt.

| NoWay55 a răspuns:

Crede-ma s5 este mult mai bun decat HTC-ul. Eu cand am mi-am luat telefon(de curand) am vrut s5 deoarece il testasem inainte si ma doumentasem. Din nefericire cand m-am hotarat nu mai il aveau in stoc si mi-am luat Samsung Experess 2 care este aparut in 2014 fiind o combinatie intre s3 s 4 si s5. De asemenea m-am interesat si de HTC auzind de la unii ca este bun insa nu este chiar asa. Poate doar memoria si alte lucruri destul de nesatisfacatoare. Recomand s5.

| Draghici_Alin_1990 a răspuns:

Am avut S5 și e mai bun ca HTC-ul, te sfătuiesc sa îți iei S5-ul