| Thau_George_1999 a întrebat:

vreau sa ma ajutati cu o intrebare va rog! mi am luat un iphone la mana a doua si nu imi apar icon-urile de sunat si de trimis sms! Ce pot sa fac? I am facut si jailbreak si in cydia am cautat dial dar nu merge trebuie sa ii instalez ios mai mic? Si dupa sa il bag pe cel de acum? (7.1.2) Ofer funda! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| FlorinCiokan a răspuns:

Wow. Verifica imei-ul pe google la "imei iphone " sigur telefonul e original? Da-i o resetare la setarile din fabrica. Daca e original ar trebui sa isi revina.