| ionutz22 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un telefon Samsung Galaxy S4 second-hand si vreau sa-mi spuneti ce trebuie sa verific la el ca sa nu ma pacalesc. FUNDA
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| cristyblondu a răspuns:

Verifica urmatoarele: camera sa scoata foarte bine pozele sa fie clare sa nu fie cu purici, sterse iti dai si tu seama intre o camera vga si una de calitate, apoi verifica cat de repede se misca telefonul, sa verifici daca se conecteaza la wifi sa vezi cat de repede merge si pe internet si cam atat e nevoie sa iti dai seama daca e bun sau e fake.Bine daca nu te pricepi absolut deloc mai bine mergi cu cineva care se pricepe putin cand il cumperi.

1 răspuns:
| evo22 a răspuns:

Imei-ul.