| AdyIndia a întrebat:

vreau sa-mi schimb telefonul, si sunt putin confuz, voi ce ziceti sa aleg intre HTC One M8 si iPhone s5 Gold, astept pareri...

7 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege HTC One M8 deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......0c83j8.php

Toate cele bune!

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

HTC 100%.

| Eastwood a răspuns:

HTC One M8, dar daca vrei sa incerci ceva nou, 5s, depinde ce iti place tie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

IPhone 5s.

Apple face telefoane numai din componente premium.
În schimb celelalte branduri cumpăra piese de la chinezi.

Deci un iPhone e de calitate foarte mare.
Asta înseamnă rezistenta la uzura și multe altele.

Nu îți face griji.

IPhone 5 s face poze mai bune ca un HTC.
Rulează mai bine aplicațiile.
Este mai puternic.
Etc.

Iphonul este cel mai bun telefon.

http://www.mediagalaxy.ro/......wi-fi-gold

Eu zic sa iei un space gray pentru ca cel pe Gold costa cu 650 în plus.
Asa ca mai bine cu restul de bani îți cumperi ceva de crăciun.

http://www.altex.ro/iphone-5s-apple-16gb-4-8mp-wi-fi-space-gray

Baftă

| AdyIndia explică (pentru anonim_4396):

Am auzit multe chestii negative despre iPhone, si de asta zic.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AdyIndia):

Aceste chestii negative le zic cei care nu au bani de un produs Apple.

Eu am un i-a mini din prima generație și merge la fel ca în prima zi.

Asta Era acum 4 ani.

| Guest10 a răspuns:

Eu zic HTC-ul.