| adeadeliina a întrebat:

vreau sa stiu toate posibilitatile in care pot sa obtin mb la cartela Vodafone gratuit. Nu mai am deloc si pot sa imi incarc peste o saptamana deoarece am renuntat de curand la abonament si mi-au incarcat cei de la Vodafone cu 5 euro, deci am oferta 5, si am primit 2 gb dar nu mi-au ajuns decat pentru doua saptamani laughing stiu de chestia cu Vorbesti net primesti, dar am activat-o ieri si o sa primesc mb peste doua saptamani si nu are rost. nu pot sa mai fac nimic sa obtin mb gratuit?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa iti pui din aplicatia MyVodafone. Dupa ce iti faci cont poti sa iti adaugi bonusuri.