| FloriniReaL a întrebat:

Vreau si eu niste pareri de la cunoscatori despre HTC Desiee 526g, dau funda

5 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Nu dețin respectivul telefon, dar îmi pot spune părerea despre el. Este un telefon foarte bun, camera secundara cât și cea primară este foarte bună. Microprocesorul este un quad core la 1.3 GHz. Memoria ram este de 1 GB, arhisuficientă. Dar rezoluția este destul de mică, nici măcar HD.

| AlexElektro1987 a răspuns:

Este un telelefon foarte bun la pretul acesta si eu zic ca merita cumparat, mai ales ca Htc-urile sunt telefoane de lunga durata.

| notefree a răspuns:

Mam jucat cu unul in general ok dar ecranul numi sa părut asa inpresionant in rest ok

| FloriniReaL explică:

Stiu si eu specificatiile, dar am nevoie de cateva pareri de la cunoscatori

| FloriniReaL explică:

Multumesc pentru pareri insa. As vrea o parere de la cineva care detine acest telefon