| anonim_4396 a întrebat:

vreau si eu un tutorial sa ceva pasi cum sa-mi updatez androidul la telefon am jeli bean si vreau sa-mi pun kitkat, am incercat si faza cu setarile si actualizare software dar imi zice ca nu sunt actualizari noi disponibile
funda

3 răspunsuri:
| 7Slasher666 a răspuns:

Inseamna ca telefonul tau nu va face update mai mare de 4.3. Daca vrei sa ai KitKat incearca sa faci root la telefon, apoi cauta un tutorial pe youtube. Sper c-am fost de folos happy

| anonim_4396 explică (pentru 7Slasher666):

Pai si cum fac root la telefon

| 7Slasher666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu n-am incercat sa mi-l rootez niciodata.Cauta pe youtube : ''How to root bla bla''. Acel Bla Bla e numele telefonului tau ex: how to root Samsung Galaxy S5. Dupa ce ai urmat pasii corect, cauta tot pe youtube : ''how to get android 4.4 kitkat''. Funda happy?