| Loker a întrebat:

Vreau un raspuns cat mai repede! Acum o jumatatate de ora am dat reset la Nokia Lumia 625, si s-a inchis inainte sa se reseteze, precizez ca aresetul era pornit, iar acum sta de aproximatix jumate de ora la incarcat, si imi tot zice ca e descarcat, nu se mai incarca, dar imi arata semnul de la incarcare... ce are? E din cauza ca s-a inchis in timp ce se reseta? Ca pots a ii fac? DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Tailin2000 a răspuns:

Eu am avut lumia 610 si 800 si crede-ma seamana extrem de mult. Raspunsul meu e ca daca el singur s-a inchis inseamna ca ori s-a descarcat bateria ori ai apasat pe ceva. Oricum nu se incarca daca e oprit degeaba arata si mie asa mi-a fost, incearca sa-l pornesti si dupa ce o sa fie pornit o sa se incarce. Daca e prea descarcat ca sa se porneasca, ai zis ca e la incarcat lasa-l in priza si apasa mai lung pe butonul de pornire si trebuie sa porneasca. happy Eu asa am procedat cand nu mi s-o descarcat complet dar nu se incarca l-am pornit si dupa aia o mers. Si un avertisment daca dai reset la telefon iti sterge toate datele, conturile, muziciile si pozele pe care le ai. Sper sa-ti fie de folos.

| Loker explică (pentru Tailin2000):

Multumesc, mi-a fost de mare ajutor!

3 răspunsuri:
| Just4Joker075 a răspuns:

Scoatei bateria si lasă-l 5 -10 minute si pe urma îl porneşti si vezi daca merge, si eu am avut problema asa la un Samsung si mi-a mers, incearca vezi daca merge si daca nu du-l in sevice.

| Tailin2000 a răspuns:

N-ai pentru ce happy