| Ady990 a întrebat:

Salut tuturor acum cateva zile mi-am cumparat un Samsung galaxy core prime nou si vreau sa imi spuneti ce credeti despre el daca e o alegere buna sau una rea si as vrea sa imi ziceti ce telefon mi-as fi putut lua in acesti bani si sa fie mai bun.

Răspuns Câştigător
| EnvyU a răspuns:

E un telefon bun, dinasta are si mama l-a primit la Vodafone. Eu mi-am luat unul second hand, am dat 500 pe un xperia z1 compact care a venit doar putin nasolit estetic si atat.