| k3nzorr a întrebat:

Salut tuturor. Am o intrebare pentru voi la care sper ca-mi puteti raspunde. Eu am abonament la Vodafone si as vrea sa stiu, daca cineva imi trimite euro pe numarul meu de telefon ei se adauga in contul meu de la abonament sau nu? Si daca nu mi se adauga in contul meu de la abonament cum pot sa ii trimit altcuiva pe alt numar acei euro primiti?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu merge, daca erai prepay putea cineva care avea abonament sa iti bage de la 5€ in sus asa avand contract cu Vodafone poti schimba tariful in functie de folosul tau de net si conversatii de pe telefon.

| Elena9328 a răspuns:

Nu merge sa primesti dar tu pe abonament poti sa ii trimiti ei, suna la relati cu clienti happy