| Mrn_George_1996 a întrebat:

Salut tuturor.
Am si eu o problema va rog frumos sa ma ajutati daca stiti.
Aseara pe la 12 noaptea am intrat in galerie la telefonul meu si pur si simplu mi s-a blocat asa imaginea si nu mergea nici inchis nici nimic... telefonul se numeste San Remo chinezarii din astea.
Asa ca dimineata a ramas fara baterie si pana la urma s-a deschis si apare asa " Criptare nereusita. Criptarea a fost intrerupta si nu se poate finaliza. Prin urmare, datele depe telefonul dvs. nu mai sunt accesibile.
Pentru a relua utilizarea telefonului trebuie sa efectuati o resetare la valorile din fabrica.
CAnd configurati telefonul dupa resetare, veti putea restabili toate datele pentru care ati creat copii in rezerva in contul Google si nu imi apare nimic dau resetare telefon si tot nu merge... imi apare reboot telefon si dau pe chestiile acelea si nu merge pur si simplu ramane iar asa... apare dupa ce dau resetare telefon Android system recovery dau engleza ca na. si apare urmatoarele chestionare :
- reboot system now
-apply update from ADB
-apply update from sdcard
-apply update from phone storage
-apply update from cache
wipe data/factory reset
wipe cache partition
Enable ADB
Le-am incercat pe toate si tot asa. imi puteti spune ce sa fac?

1 răspuns:
| fata6rebela a răspuns:

Ia-ti un telefom nou. :-)