| Parazitu1990 a întrebat:

Salut tuturor. Am telefon Samsung galaxy S III,l-am bagat la incarcat, cand am cuplat incarcatorul s-a stins ecranul, a repornit si cand sa bag codul de siguranta.....nu il recunoste. Am scos bateria afara, l-am lasat si o zi in speranta ca isi va reveni, dar la fel.INCORECT SECURITY CODE. Ma poate ajuta cineva? Multumesc Anticipat! Funda + Vot!

Răspuns Câştigător
| VivianKorea a răspuns:

Esti norocos ca ai galaxy s3, mai bine il duci la service...

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la un service autorizat de telefonie.
Pa, pa.

| whattt a răspuns:

Trebuie dus la service