| Mihai93423 a întrebat:

Salut tuturor,am un telefon E-boda rainbow v40, si as vrea sa imi cumpar o husa,husa silicon,sau asa ceva,m-am uitat pe net insa nu gasesc n-am gasit nici la mine in oras, ajutati-ma si pe mine cu un site unde pot gasi.Ms.

Răspuns Câştigător
| Mihai_Myshu_1994 a răspuns:

Salut. Singurile site-uri unde se pot gasi huse pentru e-boda v40 sunt in Italia si rusia pentru ca momentan doar acolo au fost scoase la vanzare husele dar poti cauta un model asemanator si poate se potriveste. Si daca te intrebi daca e bun telefonul, da este si prietena mea are telefon de la ei si merge super happy