| IonelaMariana99 a întrebat:

Salut tuturor! Mi se descarca bateria foarte repede de la telefon cu totul ca am o aplicație de menținere a bateriei...ce sa fac?

3 răspunsuri:
| iAMVi a răspuns:

Se intampla asta de curand, nu ti s-a mai intamplat asta inainte?

| GabrielStn a răspuns:

Aplicatiile de mentinere ale bateriei asuu chestii de genul nu sunt asa stralucite precum par, ba chiar mananca resurse. Sunt 2 cauze ale descarcarii rapide: ori din cauza ta - lasi date, wi-fi, luminozitate maxima mereu pornite si te joci in permanenta pe el, fie din cauza bateriei care o avea ceva probleme.

| cosmina23456 a răspuns:

Aplicatiile de mentinere a bateriei la telefon cam sunt vrajeli... iti inchid unele aplicatii si telul dureaza putin mai mult. ca sa iti tina mai mult trebuie sa mai lasi telefonul in priza o ora sau chiar mai mult dupa ce bateria a ajuns la 100%, ca daca il scoti din prima bateria se termina foarte repede. cel putin asa e la mine. funda?