| Drack550 a întrebat:

Salut, uitati ce problema am eu.De cateva zile imi mergea greu telefonul si m-am hotarat sa il resetez la datele din fabrica.Am intrat in setari am dat resetarea si s-a restartat telefonul.Cand sa reporneasca mi-o aparut meniul de recovery mode am dat wipe data... si am dat apoi reboot. Dupa ce am dat reboot, de atunci telefonul se blocheaza in momentul in care apare marca si modelul telefonului si ramane asa.Am cautat eu pe net niste solutii, dar nu le pot aplica pentru ca nu ma mai lasa sa intru in Recovery mode(buton Menu+Power+Volu up+volum down).Niste sfaturi, pareri, solutii.Cat de repede puteti. Funda dau si ce mai vreti pe aici.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Intra iar in recovery mode (power+volume up+menu) si da wipe cache!

| Drack550 explică (pentru hp8510p):

Nu ai fost atent cand am scris ca nu mai ma lasa sa intru in recovery mode?

| Drack550 explică:

Am rezolvat, am fost cu el la un service.Intr-o ora mi l-au facut, a trebuit sa imi schimbe softul si am platit 30 de lei zic eu ca nu am dat mult.

| Galatan_Andrei_Ilie_1996 a răspuns:

Mi se pare ca s-apierdut memoria nu te lua dupatrucurile de pe net mai bine du-te la un specialist chiar daca costa ti-l poate face, sa spune
dar cand se uita la telefon ii spui ca daca ti-l faceil platest daca nu, nu funda? te rog