| Mario1999 a întrebat:

Un telefon codat in Vodafone poate fi folosit numai cu cartela Vodafone, dar conteaza tara? De exemplu merge si in Vodafone Romania, Vodafone Polonia, Vodafone Bulgaria etc?

Răspuns Câştigător
| besmartbr a răspuns:

Nu merge decat pe Vodafone in tara din care este cumparat! ori il decodezi, ori ei unul la liber, ori un dual simwinking si este decodat

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai pe Vodafone in Romania.

| FanLenovo a răspuns:

Trebuie sa cumperi de la filiala din acea tara.
De exemplu cumperi de la Vodafon RO - vei folosi cartela in Romania.

| alexcris007 a răspuns:

Merge doar pe Vodafone si doar in tara in care l-ai luat.

| LaLooxD a răspuns:

Am impresia ca trebuie sa iti activezi optiunea de roaming.

| CuteGirlSweet a răspuns:

Nu Pai daca telefonul e din Bulgarria sau polonia da dar daca e Vodafone Romania merge numai in Romania