| AudiMclaren a întrebat:

VA rog ajutati-ma! Mi-am dat update la android la tel Samsung Galaxy Y S5360.MI-a dat done installation si acum imi apare ecranul negru si nu pot sa intru in meniu nu pot sa fac nimic se mai poate rezolva cu Samsung kies sau ceva? Dau FUnda+vot numai va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| DANIEL72 a răspuns:

Salut ce ai instalat? nu iti apare chiar nimic pe ecran? trebuie sa revi la setarile din fabrica.ai cablu de date la el ai incercat sa il faci din calculator?