| FlorinDscl a întrebat:

Salut, va rog sa ma ajutati cu o informatie, mi.am luat de curand un galaxy note n7000 la mana a-2-a si ma tine bateria maxim 12 ore, cu internetul pornit dar fara sa ma joc pe el.
Este normal sa tina doar atat? va intreb deoarece am vazut pe diverse site-uri cum sa ar tine si 3 zile!
Raspundeti doar daca ati avut si voi acest telefon, multumesc, dau funda...

5 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Durata de viață de pe site-uri este calculată fără internet de orice fel, fără bluetooth, fără nimic.

| hp8510p a răspuns:

In mod normal telefoanele Note de la Samsung au durata de viata a bateriei destul de maricica.Cumpara alta baterie pentru el http://www.pcgarage.ro/......ote-n7000/

| FlorinDscl explică:

Sa inteleg ca tu nu ai avut!

| FlorinDscl explică:

Asta am sa fac pana la urma dar vreau un raspuns concret de la cineva care a avut un astfel de telefon, sa imi zica cat il tinea bateria!

| FlorinDscl explică:

Chiar nu are sau nu a avut nimeni de pe acest site galaxy note n7000?