| Nicoo777 a întrebat:

Salut, voi ce ati alege, telefonul LG G4 sau Samsung galaxy J7 2016?

Răspuns Câştigător
| RB26DETT a răspuns:

G4, fara sa ma mai uit la specificatiile lui J7 deoarece G4 este flagship adica unul dintre cele mai importante telefoane de la LG, adica un telefon care va primi suport o buna perioada de timp, imediat apare android 7 si g4 va fi printre primele ce va primi update dupa care poate un 7.1, iar G4 va primi update si daca ne uitam la G3 care a plecat de la 4.4 si a ajuns la 6 atunci este foarte posibil ca acest G4 sa tot primeasca update-uri in continuare, mai ales ca hardware-ul ii permite acest lucru! Eu as merge pe G4, prefer un flagship, am avut un telefon med-end de la Sony si am vazut cum aia te ignora cand ai probleme pe cand daca ai un telefon high-end sau chiar flagship beneficiezi de suport din partea dezvoltatorilor! Eu as merge pe G4 fara sa mai stau pe ganduri!

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege LG G4 deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ahn6y9.php

Toate cele bune!

| Adry05 a răspuns:

Samsung, LG a fost mereu sub ca si calitate.

| Mario1994 a răspuns:

Samsung Galaxy J7.

| MyNameIsJohnny a răspuns:

Ia samsungul. Si eu am Samsung J7, este o minunatie! Il recomand

| Sarada a răspuns:

Poti sa alegi acel telefon care crezi ca iti va fi de folos nu conteaza este mai bun Samsung desit LG sau nu aceste telefoane sunt bune in felul sau dar daca tot nu vei putea alege iti recomand samsungul este cam slab la baterie dar ecranul acestui telefon nu te va dezamagi si multe alte caltiati bune sper ca te-am ajutat scces in alegerea telefonului

| robertobogdan a răspuns:

Depinde ce asteptari ai de la el.
G4 e mai tare in specificatii
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6901&idPhone2=7870

Orienteazate si la o husa+folie. Presupun ca la Samsung gasesti mai multe accesorii