| DuRR3xX a întrebat:

Vreau sa achiziotionez un telefon si tind spre AllView P5 Quad; am vazut multe comentarii cum ca telefonul este foarte bun din toate punctele de vedere etc. Am de ales cam intre S2, S3, P5 Quad... Voi ce-mi recomandati? Asta imi place mult deoarece este Quad Core si se misca foarte bine, are ecranul mare (ceea ce-mi trebuie) si altele. Ce spuneti?

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Daca vorbesti despre telefonul asta http://www.emag.ro/telefon-mobil-allview-black-x1-soul/pd/DNGFJBBBM/
atunci DA, e o alegere buna, mai buna decat S2 si S3!

| Vladroman24 a răspuns:

Salut,eu ti-as recomanda galaxy s3 deoarece are procesorul mai bun de 1, 4GHz quad core fata de Allview p5 quad si fata de galaxy s2 cu 1, 2 dual core(samsungul galaxy s3 este optimizat pentru jocuri, aplicatii adica este creat pentru jocuri si app iar Allview nu ruleaza bine jocurile pentru ca are cineva din clasa de asta stiu)ecranul lui galaxy s3 este de 4, 8 inch hd cu rezolutie 720x1280, 312 ppi(se vede foarte bine) fata de Allview cu un ecran qhd. camera de 8 mp la toate dar mai bine face galaxy s3. sper ca te-am ajutat. funda