| reee3 a întrebat:

Salut, vreau sa imi achizitionez un telefon si deocamdata am vazut cam 5 care mi-au captat atentia.
Doar ca nu stiu pe care sa il aleg, in special caut performanta legata de gaming, nu vreau sa aiba lag peste o luna dupa ce il cumpar sau ceva de genul.
Nu prea ma pricep de aceea am postat aici in speranta ca este un cunascator sau un utilizator al unuia dintre aceste telefoane :

1: Huawei-p8-lite
2: Asus-zenfone-2-laser-ze550kl
3: Allview-x2-soul
4: LG-g3-beat
5: Sony-xperia-m4-aqua

Va multumesc foarte mult!

^*^ Dau funda *^*

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Sony Xperia M4 Aqua deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

http://www.gsmarena.com/compare.php3?&idPhone1=7068&idPhone2=6379

Toate cele bune!

| PurpleKusH a răspuns:

Allview x1 extreme

Allview x1 soul

Samsung galaxy S4

Samsung galaxy S3 Neo

LG G-flex 2

| PurpleKusH a răspuns:

Telefoanele mentionate mai jos sunt dupa parerea mea cele mai ok pentru ce ai cerut tu dar sa-ti raspund la intrebare

Allview x2 soul este cel mai bun

| FuckingContra a răspuns:

G3 sau M4 ar fi bune pentru gaming