| GabryeluL a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o folie de sticla pentru Samsung galaxy grand neo plus dar nu gasesc decat pentru Samsung galaxy grand neo. Daca o cumopr o sa se potriveasca la modelul meu?

Răspuns Câştigător
| SimplyNoName a răspuns:

Salut! Am acelasi tip de telefon si vesnica problema este ca atunci cand merg sa caut accesorii pentru el, nimeni nu a auzit de el decat de grand neo... Eu si husa o am pentru grand neo nu grand neo plu si se potriveste deci poti lua linistit ca se va potrivi happy.

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Modelele au ACELEAŞI dimensiuni - vezi linkul :
http://www.smartprix.com/......9vsna5.php

Deci, şi foliile sau husele vor fi compatibile :)

Toate cele bune!