| Octavian007 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un Acer Cloud Mobile de la Orange dar doresc sa-l iau decodat si la liber deoarece sunt pe Vodafone si nu vreau pe Orange
Este posibil si daca da cat costa telefonul asa cum vreau eu?
FUNDA

2 răspunsuri:
| trolololo a răspuns:

Acer-ul ala e un telefon foarte slab din punct de vedere al fiabilității. Nu merita.

| hahalera2323 a răspuns:

La Orange stiam ca nu mai sunt in stoc dar pe telefonumeu sunt la 950 lei si cred ca ti.l deblocheaza ei daca nu deblocarea e in jur de 70 de lei decci cam 1050lei... cu decodarea 100 lei