| Ctn_Miița_1994 a întrebat:

Salut, vreau sa imi iau un Huawei Ascend P7, si sunt foarte nehotarat in privinta lui. Din cate am auzit isi da update foarte rar. Ar fi mai bine sa imi iau S4? Ma puteti ajuta cu niste sfaturi big grin?

Răspuns Câştigător
| AlexElektro1987 a răspuns:

Este un telefon super bun. Ce update sa isi dea daca el are deja Andorid 4.4.2, update isi da doar daca apare o versiune mai noua de Android sau o versiune care nu are probleme ( la android 4.4.2 nu poate fi vorba de probleme)