| Hr_Alle_1997 a întrebat:

Vreau sa imi schimb Iphone-ul 5 cu alt telefon. Daca il schimb SH, Iphone-ul este, la pret de vanzare, pana in 8 milioane. Ce telefon pot sa imi i-au SH si sa fie la fel de bun? Ori un telefon bun caruia sa nu ii reprosez nimic? Funda, thanx

1 răspuns:
| Ineys a răspuns:

Nu cred ca poti gasi ceva la fel de performant in 8 milioane. Pana la urma iPhone-ul 5 este un telefon de 20 si ceva de milioane, deci gandeste-te putin. Daca vrei un telefon performant uita-te la un LG g2 sau un Asus zenfone 2 ( e cam mare ). Dar sunt cam scumpe.