| sebitzufcsb a întrebat:

Salut vreau sa imi zica si mie cineca daca se merita sa iau un Nokia lumia 435 daca are cnv sa imi spuna daca este pun s-au face poze bine a si daca are camera pe fata si daca e buna va rog sa imi spuneti.

1 răspuns:
| K4ppy a răspuns:

Nokia Lumia 435 nu prea se mai potriveste in ziua de azi...un Lumia de la 500 sau 600 in sus ar merge..Nokia 435 are camera proasta si pe fata si pe spate..deci poze 0. Mai strange si cumpara-ti un telefon mai cumsecade, nu neaparat Nokia. Exista foarte multe brand-uri foarte bune si aproape la acelasi pret cu Nokia.