| Plamadeala_Victor_2000 a întrebat:

Salut vreau sa`mi achizitionez in curind un telefon care sa tina 2-3 ani. Bugetul e in jur de 250-330 euro. Ma gindeam la Galaxy A3 (2016) sau la HTC E8 sau E9. Voi ce propuneri aveti si ce ziceti sa cumpar? Funda happy

2 răspunsuri:
| real8madrid a răspuns:

Eu iti spun sa achiziționeze Samsung galaxy grand neo plus pentru ca:
-are o grafica faină
-android 4.4.4
-dimensiunea acestuia fiind de aproximativ 5 inch
-are 8 gb memorie
-are un gb ram
ACEST TELEFON COSTA INTRE 570 SI 650
DEPINDE DE UNDE IL CUMPERI
la câți bani ai poți sa cumperi chiar unul de 16 gb care costa aproximativ 750-850

| Plamadeala_Victor_2000 explică (pentru real8madrid):

Are 1 gb ram, e foarte slab pentru 2016! Are un prieten grand neo si vrea sa-l arunce la urna de gunoi, ca se blocheaza mereu straight face