| Flav1us27 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un telefon Allview pentru ca am auzit aceste telefoane "impartasesc" wifi-ul la alte telefoane/tablete. Vreau sa stiu daca toate telefoanele Allview are aceasta aplicatie.

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Majoritatea telefoanelor au aceasta optiune. Poti da internet mai departe cu ele ( functioneaza exact ca un router, iti pui nume la ssid, si o parola ) Nu toate au acest feature, te rog sa-mi spui si ce terminal Allview doresti sa-ti cumperi happy

| Flav1us27 explică (pentru Jipa95):

Allview Impera S si vreau sa stiu daca are acest feature?

| Flav1us27 explică (pentru Jipa95):

Intelegi?

| Jipa95 a răspuns (pentru Flav1us27):

Stiu, mi-ai trimis si mesaj pe privat, si ti-am raspuns happy Acum te-ai convins happy

4 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Telefonul nu este emitator wi-fi, doar receptor.deci nu poti lua wi-fi de la un telefon, doar dupa modem wi-fi