| Kappa2000 a întrebat:

Vreau sa sparg parola unui vecin de pe telefon.Ma puteti ajuta cu o aplicatie sau ceva de genu'? Dau funda celui care ma ajuta.Am si telefon performant sper sa imi mearga aplicatiile propuse de voi pe Samsung Galaxy S5.

2 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Ceea ce cauti tu se cheama keylogger. Se instaleaza pe telefon si prinde tastele. E un pic mai smechera la mobil pentru ca tastatura e virtuala, dar e ok. Se poate face.

Eu am presupus ca are parola de introdus de la tastatura. Dar nu mi-am pus intrebarea daca nu cumva e parola swype

| Ronnix a răspuns:

Imi pare rau, insa nu exista aplicatii care sa-ti fie de ajutor. Totusi, daca ti mortis sa TRECI de parola, o resetare a telefonului ar face minuni in cazul tau. (se vor pierde TOATE datele de pe telefon)