| max18 a întrebat:

vreau si eu cateva pareri despre telefonul Orange zali...cum se misca, cat tine bateria etc..multumesc anticipat big grin

2 răspunsuri:
| Georgiana_Minescu_1984 a răspuns:

Salut! Mie imi place, il am de vreo doua zile, e destul de istet happy, are un design placut si posibilitatea de a rula o gramada de aplicatii.Mie mi s-a parut ok raportul calitate-pret.De baterie nu pot sa iti spun foarte multe, deocamdata nu l-am incarcat, astept sa ajunga bateria la 0 si apoi... Sper ca ti-am fost de folos! :*

| max18 explică (pentru Georgiana_Minescu_1984):

Multumesc....ma intereseaza semnalul wi-fi, camera si daca are lag (adica ii dai o comanda si gandeste putin apoi executa) tongue