| georgianna95 a întrebat:

acum 3 luni mi-am facut abonament la telefon Acer liquid z3 si l-am scapat pe jos. ecranul s-a spart nu are nimic adica merge touch-ul bine dar as vrea sa il fac deoarece arata urat spart. daca il duc la garantie oare il face? adica stiu ca trebuie sa platesc piesele dar cineva mi-a spus ca nu il face deoarece este din vina mea. Va rog raspundeti care stiti!

1 răspuns:
| sosostore a răspuns:

Trebuie sa platesti tu ecranul si reparatia deoarece este vina ta, daca se strica softul sau se ardea ceva in el il reparau