| bogleaiulian a întrebat:

Am achizitionat un telefon, Nokia Lumia 520, si m-am conectat cu contul Microsoft si totul este ok, dar cand vreau sa descarc ceva din magazin, apare numele: marius@live.com, si imi cere o parola. Cum as putea scapa de aceasta problema si sa descarc normal?

Răspuns Câştigător
| dog1963 a răspuns:

Pai iti recomand sa te uiti pe youtube si scrii asa "how to restore Nokia lumia 520"
si iti faci alt cont petru ca treaba asta aduce telefonul la setarile din fabrica dar vezi sa nu ai ceva important in el cum ar fi:poze muzica videoclipuri etc. Sper ca te-am ajutat

| dog1963 a răspuns (pentru dog1963):

Mersi pentru funda laughing)

1 răspuns: