| SkrillexOMFG a întrebat:

Salutare. Am comandat de la Orange un Huawei P8 Lite la liber.Am completat toate datele necesare, insa nu am primit vreun sms/email de confirmare. Trebuie sa primesc ceva de genul? Pt ca de exemplu, de pe eMAG am cumparat 2 tablete si 1 telefon si la toate am primit sms-uri de confirmare.
Deci, trebuie ceva confirmare sau pachetul este gata de livrare?
A da, si la istoric actiuni pe site-ul oficial Orange nu apare ceva despre vreo comanda online.

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Dupa ce intri in cont, te rog sa apesi cuvantul "magazin" (scris cu alb) de sus, stanga. Aceasta va determina aparitia unui meniu si sectiunea "comenzile mele" se afla in dreapta.

In cazul in care nu gasesti comanda acolo, te rugam sa revii cu un mesaj in privat, in care sa ne spui adresa de e-mail inscrisa in contul tau online.

O zi frumoasa,
Orange Helper

| FlorinCiokan a răspuns:

Bineinteles ca trebuie sa primesti macar un apel un sms sau un email. Daca nu primesti nimic nu cred ca o plasat comanda cineva. Ia legatura cu ei. Doar ei te poate ajuta!