| Nicholas a întrebat:

Am cumparat recent un Huawei Ascend G630 si am o mica 'problema' cu Wi-fi. Reusesc sa ma conectez la retea, semnalul este bun dar nu se acceseaza nicio pagina web. Dupa cateva secunde, imi da eroare. Vreo idee cum as putea remedia problema?

2 răspunsuri:
| Dangerfull a răspuns:

Ce semnal este este cumva Vodafon Wi-Fi?

| Nicholas explică:

Nu, reteaua de wi-fi este una publica iar semnalul este exceptional. Mentionez ca la aceeasi retea ma conectez si accesez pagini web cu usurinta de pe un Nokia.