| Itstimetosayhello a întrebat:

am de cateva zile abonamentul optim nelimitat de la digi,dar nu imi merge netul.ce trebuie facut ca sa il activez? am inteles ca pe un smartphone e foarte usor,dar eu nu am smartphone, am Sony Ericsson green heart.

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Cumpara smart cu ce ai nu face fata.platesti abonamentul degeaba. cere retelei setarile internet.

| Itstimetosayhello explică (pentru express11):

Nu trebuie neaparat smart...3g,iar telefonul meu e 3g.Eu vreau smartphone demult, dar nu mi l-a luat nimeni pana acum. Poate la anul'dupa bac laughing)). oricum, nu as putea suna la un numar de la digi, ceva?

| viotedy a răspuns:

Merge tel.tau cu abonamentul asta.Cel mai simplu du-te la ei si imediat ai net.Nu te costa nimic.