| FMihai11 a întrebat:

Salutare. Am o problema la telefonul mobil cand incerc sa folosesc messul / mailul, imi apare eroarea asta: "Received a malformed response". Imi mai aparea dar dura putin si isi revenea (~15 min) si nu mai dispare de o saptamana. Cu toate ca am un jaf de telefon (LG KP501), nu cred ca asta e de vina si daca a mai patit cineva asta si a gasit o rezolvare, va rog sa-mi spuna, dau funda big grin

1 răspuns:
| Emy007 a răspuns:

Cred ca doar daca te duci la un service sau la reteaua care ai telefonul.
Asta e singura rezolvare am o ruda care a patit la fel.

Bafta! Sper ca te-am ajutat!