| JustMee96 a întrebat:

Salutare. Am un iphone4 si am inteles de la prieteni ca nu prea e bine sa ii dau actualizare software la 8.0. Momentan eu il am pe cel mai recent, 7.1.2. Dar am observat ca nu se mai misca...cum se misca. Pentru cunoscatori, care ar fi cel mai potrivit soft?

2 răspunsuri:
| gabrielul01 a răspuns:

Baga ios 6 ala e bun pentru tine

| JustMee96 explică:

Pai si cum fac sa ajung la versiune de 6.0? Am 7.1.2. Sunt doua versiuni mai inainte confused Daca ii dau revenire la setarile din fabrica as rezolva ceva?