| Lupu_Lucian_1997 a întrebat:

Am un Nokia 2730c si a mers o perioada, dupa nu l-am mai folosit dar acum am nevoie de el sa il dau unei matusi, Problema e ca il aprind arata Nokia, nu se aude nimic dupa ce arata Nokia ecranul ramane alb Ma gandesc ca e de la soft dar nu stiu sa resoftez acese tlefoane stiu de programul Phoenix dar nu stiu sa il folosesc ma poate ajuta cineva va rog
Dau Funda Multumesc

1 răspuns:
| Soltan a răspuns:

Da e problema la soft, exact ai nevoie de phoenix, intra pe youtube si cauta "Nokia 2730c прошивка"si o sa vezi, numai iti trebuie usb original pentru ca unele usbiuri sunt rele si poate da o greseala la care nu ii mai faci nimic...succes