| Funroy a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S5 care atunci cand il bag in apa sa filmez ceva cu el ori se opreste filmarea, ori ajunge pe unde apuca...ce pot sa fac ca sa nu mai imi ia touch-ul razna cand pun putina apa pe el ca vreau sa merg saptamana viitoare la un Aquapark si imi doresc sa pot filma sub apa fara sa imi faca figuri...DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Adrian223322 a răspuns:

Am si eu s5, nu se intelege deloc cu apa, am vrut sa filmez la piscina cu el si doar s-a udat putin pe ecran si touch-ul inebuneste! Nu ai ce sa faci cu el.Pentru filmat la apa sau ceva de genul poti sa cumperi o camera goPro sau o carcasa de plastic pentru s5 rezistenta la apa! Funda?