| Screwy a întrebat:

Am un telefon HTC desire 620 nou cumparat ( aproximativ o luna). Acum doua saptamani l-am scapat pe jos dintr-un simplu accident de a-l scapa din buzunar pe jos afara. Nu are nici o zagrietura, nimic! Dar dupa o saptamana de la aceasta intamplare, cand il blocam mi se inchidea instant, stateam pe el dar cand il blocam si il puneam undeva, mi se inchidea. Am inceput sa pun niste hartii in spatele bateriei crezand ca din aceasta cauza mi se inchidea. Am pus si nu s-a mai intamplat nimic. Am scos hartiile astazi si observ ca problema mi s-a remediat, dar totusi ma intreb ce a avut. Va rog lasa-ti niste pareri.

1 răspuns:
| FlorinCiokan a răspuns:

Nu cred ca era bateria. Daca era bateria inainte sa pui hartii daca il scuturai un pic fara sa il blochezi ar fi trebuit sa se inchida.
De cele mai multe ori opririle de genu sau restartarile sunt de la bug de soft de android.