| VLaDuTz02 a întrebat:

Salutare,as vrea sa stiu daca un Samsung Galxaxy Grand Prime este un smartphone bun, îl am deja dar vreau sa stiu ce fel de telefon este.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| DV_David_1976 a răspuns:

Vladut, nu este bun telefonul, il are maicamea dupa 1 luna maxim 2 incepe sa se supra incarce o sa fie foarte fierbinte, o sa ati mearga aplicatiile foarte lent si o sa ati apara erori la facebook si alte strii de socializare!
Sper ca te-am ajutat!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica tu ai un smartphone, dar nu stii nimic despre el. Esti penal, frate. De GSMARENA ai auzit?

| zoltan119 a răspuns:

Are numai 1GB de ram si procesor de performanta medie in cel mai bun caz, ecranul nu este nici macar de rezolutie HD. Este un telefon destul de slab

| VLaDuTz02 explică:

Pai stiut aproape tot despre el dar unii spun ca e prost altii ca e bun.....eu ce sa mai cred.