| Silviu_Gicovanu_1995 a întrebat:

Salutare. Caut ceva jocuri de multa vreme si nu prea gasesc ce imi place. As dori ceva jocuri jocuri gen CSR Racing sau Heroes of Camelot. Ce ma intereseaza la joc este sa fie si multiplayer si strategie sau ceva legat de masini. Am o tableta myria K711L si am urmatoarele jocuri pe ea deja CSR racing Si Clasics Hereos of Camelot si Hay Day. Daca stiti jocuri asemanatoare dati-mi si mie cateva idei.

Răspuns Câştigător
| YoChriss a răspuns:

Salut! Incearca Asphalt 8, Real Racing 3, GT Racing 2, Blitz Brigade, Respawnables, Farm ville, Castleville. Funda?