| numesiprenume0 a întrebat:

Ce smartphone imi pot lua cu un abonament Cangur 7 de la Orange?

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Iti multumim pentru interesul fata de ofertele noastre si, daca ti-a atras atentia un anumit model de telefon, poti incerca simularea pretului impreuna cu abonamentul Cangur 7, cu ajutorul colegilor de la magazin online Orange, ce pot fi contactati la numerele 202 (apelul este gratuit) sau la 0374 442 202 (tarif standard) - de luni pana duminica - intre 8:00 - 22:00.

O zi buna,
Orange Helper

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Poţi lua orice smartphone doreşti :)
Avansul DEPINDE de abonamentul ales!

La fiecare telefon ai 3 opţiuni ( pe site ) :
* cu abonament nou
* cu prelungire abonament
* preţ standard ( fără abonament ).

Ai o MULŢIME de telefoane pe site, TREBUIE să accesezi fiecare link în parte, la fiecare bifezi opţiunea "cu abonament nou" ( sau "prelungire contract" ), dai click pe "Alege pret", eşti redirecţionat pe altă pagină şi acolo vezi preţul în funcţie de valoarea abonamentului!
https://www.orange.ro/magazin-online/telefoane#m=1-2-1

"Pentru a vedea preturile de care poti beneficia pentru acest telefon, prin prelungirea abonamentului existent sau trecerea la un alt abonament, te rugam sa te autentifici cu contul tau Orange. Daca nu ai deja cont Orange, iti poti crea unul. " - SURSA = linkul anterior.

Spre exemplu, telefonul Samsung Galaxy S4 Mini îl poți primi la 0 euro doar la un abonament "Pantera 25" ( sau superior ) :
https://www.orange.ro/......xy-s4-mini
Cu abonament Cangur 7 trebuie să achiţi un avans de 144 euro...

Toate cele bune.