| popovicialexandru a întrebat:

Cine stie cand apare update pt windous 10 la Nokia lumia 520!

Răspuns Câştigător
| FeliciaCorinaA a răspuns:

Nu cred ca va aparea. Windows 8 la telefonul meu 520 de anul trecut a avut o gramada de probleme si cred ca daca un sistem de operare ca windows 10 va putea fi vreodata instalat nu va functiona 100% asa cum trebuie. Oricum, tu daca tii mortis poti intra pe contul tau de windows si sa pui o intrebare acolo unde persoane specializate iti vor putea oferi un raspuns.