| Vladutzu22 a întrebat:

Salutare. Imi puteti spune va rog daca un telefon Allview A5 quad core, isi merita banii? Vreau opinii de la persoane ce detin acest telefon happy

4 răspunsuri:
| deliqventa13 a răspuns:

Eu am vrut sa imi cumpar Allview, dar am auzit din mai multe parti ca se blocheaza mai tot timpul, asa ca am renuntat.big grin

| NoName2 a răspuns:

Nu am acest telefon, dar cunosc persoane care-l au si mi se pare ok, doar ca daca ti se va strica vreodata nu gasesti asa usor piese de inlocuire, deoarece nu este o firma atat de cunoscuta gen Nokia sau LG sau altele.

| MirceaDiaconu a răspuns:

Am eu Allview, este adevarat nu a5 ci P5 si pana acum nu s-a blocat nici o data deci sigur si a5 este bun. http://bit.ly/Xaxj6H

| Vladutzu22 explică:

Oke, dar am inteles ca raportul pret-calitate este unul foarte bun ...costa doar 500 lei! thinking