| Real11Madrid a întrebat:

Salutare lume.As dori un telefon,oricare nume, sa aiba android minim 5.0, 2 sau 3 gb Ram, 32gb si ecranul intre 4.7 si 5.0 inch.Pretul maxim:pana in 1700 lei.Multumesc anticipat.Dau funda

5 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

1700 si 3Gb de ram n-ai sa vezi!

| Clorox a răspuns (pentru Clorox):

Corectie, LG G4!

| HaLkPiGodZZiLaMD a răspuns:

Xiaomi Redmi Note 3 pro, are puterea unui galaxy s6 sau unui iphone 6 dar faptul ca e de la cei din china il face foarte ieftin, este versiunea de 2gb ram si 16gb interni insa este si cea de 3gb ram si 32gb interni.Nu e un telefon bun pentru banii sa-i e un telefon supermen pe linga celelalte modele ce stau linga el in magazin la ecelasi pret.

| Real11Madrid explică:

En3Ant de fapt am gasit ceva si foarte bun, ce crezi:
http://m.emag.ro/......DYGVK3BBM/
E bun asta?

| Mihai1810 a răspuns (pentru Real11Madrid):

Altceva decat chinezaria aia facuta pe vapor (a se citi Allview) nu puteai sa gasesti?