| silviutzu17 a întrebat:

Salutare lume! Stiti cumva as putea sa vad pe calculator ce fac pe tableta? Vreun program ceva... am o tableta Serioux S716Tab!
Multumesc! happy
dau funda happyhappy:*:*

Scuzati categoria..nu aparea "Tehnologie"

2 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Nu spui ce anume faci pe calculator si vrei sa vezi pe tableta, exista programe diferite pentru chestiile pe care le faci pe calculator happy Daca e vorba de chestii facute in word, powerpoint sau excel exista pachet de Office special pentru tablete, dar se plateste, se descarca in tableta dupa ce ai platit si poti transfera si vedea/lucra pe fisierele facute in calculator si invers.

| ElectroXelo a răspuns:

Foloseste TeamViewer sau Remote Control.