| Alexb1 a întrebat:

Salutare!
Recent am facut un abonament de telefonie mobila la Digi, inca sunt putin confuz in ceea ce priveste limita de internet a abonamentului, De specificat, abonamentul este Optim Nelimitat.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu ai limita. Ai 10 Gb cu viteza mare si apoi, daca depasesti, iti scade viteza dar nu platesti nimic in plus. Asa am si eu. Dar il folosesc mai mult acasa unde am net pe PC si am pus un router care da si Wi-Fi si nu consum din date.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu ai limita la net, doar ca dupa ce treci de un prag iti scade viteza