| cfrtriaj a întrebat:

Salutare.sa poti telefona cu nr.ascuns se poate.ma intereseaza dac se poate trimite sms cu nr.ascuns si daca exista vreo retea din Romania unde se poate face asta.multumesc

5 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Deci poti doar telefona cu numar ascuns insa nu poti trimite si mesaje! Asta e peste tot!

| paulthegame a răspuns:

Stiu ca la Orange poti apela cu #31# inaintea nr de telefon

| AlinG5 a răspuns:

Nu, nu se poate trimite mesaj cu numar ascuns.

| AlexDumitru17 a răspuns:

Pai,incearca si tu cand dai SMS, scrie #31# si dupa numarul respectiv. Mai intai, incearca pe un numar al apropiatilor tai, sa vezi daca merge. Si cred ca se poate face asta in toate retelele. Sper sa te fi ajutat, bafta! :*

| ClaudeSt a răspuns:

Nu mai merge cu #31# inaintea nr de telefon? mergea acum cateva luni.