| FlorinCiokan a întrebat:

Salutare, Spuneti-mi ce sa fac am un iphone 4 16 gb iOs 7.1.2, merge foarte greu cand intru in aplicatii simple cum ar fi Safari, Facebook, ce sa fac? Funda celui care ma ajuta! Multumesc

1 răspuns:
| IwantBasescuBacc a răspuns:

Ia-ti un telefon nou, dar nu iphone ca rupe buzunarul. Este un model vechi de iphone. Pana si iphone 6 se misca greu dupa ceva timp pe internet deci iphone 4 ar trebui sa nu se miste. Ia-ti un Samsung de buget, precum Samsung galaxy j1 mini prime daca iti plac ecranele mai mici. daca ai bane mergi le un j din 2016-2017, nu vei regreta. Nu ai ce sa ii faci iphonului tau